ממלצר לסוחר 'נוסטרו': לא תאמינו כמה דניאל קארדי (24) מראשון לציון מרוויח היום

מאת: רינת מנור

בדקנו, זה חוקי לגמרי: ככה דניאל קארדי (24) מנצל פרצה מוזרה בבורסה האמריקאית, כדי להרוויח אלפי דולרים. עכשיו, אחרי שהוא הרוויח בענק והפך למנטור מבוקש לסוחרים מתחילים – הוא לא מפחד לחשוף את שיטת ה'פלי' שיכולה, לטענתו, להכניס לכל מי שיפעל לפיה עוד כ- ₪5,000 בחודש.

הסיפור של דניאל קארדי בן ה-24, מראשון לציון גובל בקלישאה הוליוודית עם טוויסט ישראלי.

הילד-גבר, שסיים את שירותו הצבאי, ובזכות סרטון אחד ומעט אומץ הצליח תוך שנה אחת בלבד להפוך גם למנהל תיק מסחר שמגלגל תחת ידיו סכומים מופרכים של מעל לעשרות אלפי דולרים וגם למנטור צמוד לסוחרים מתחילים.

כששומעים את הנתונים –

יש שאלה, שבצורה כמעט אינסטינקטיבית, צצה בראש של כולנו…

מה הסיכוי של אדם רגיל מהשורה לשחזר את ההצלחה שלו?

לדניאל יש קול שקט ובטוח, למרות שאני מבהירה לו שאני מתכוונת לצטט אותו הוא לא נרתע מלתת את ההצהרה הבאה:

"אם אני, ילד בן 24, בלי תואר או מוח אנליטי יוצא דופן, מצליח לסחור בתיק בשווי של אלפי דולרים ולהרוויח אלפי דולרים מזה בכל חודש – כל אחד יכול"

בדיוק כשהתחלתי להרגיש ספק רציני לגבי אמיתות הדברים, דניאל שלף את הפלאפון שלו והראה לי בהתלהבות את תצלום המסך הזה:

רווח יומי של $162

מה אנחנו רואים פה? שאלתי במבוכה.

"רווח של 130$ שעשיתי אתמול, ב-10 דקות עבודה.

איך?

"מניית ROKU היא ה'קופיקס של נטפילקס', ויש מלא עניין מסביבה בארה"ב.
כולם ידעו שזה רק עניין של זמן עד שהמנייה תעשה תנועה חזקה.
וזה בדיוק מה שקרה אתמול…

בשעה 21:30 עשרות אנשים נכנסו יחד איתי למנייה הזאת שעלתה בצורה מדהימה תוך רבע שעה! זאת הייתה עסקה מדהימה שהפכה את כולם לירוקים (רווחים) עם רווחים של מאות דולרים. חבל לכל סוחר שלא היה שם."

איך אתה יכול לחזות דבר כזה?

"תראי אני לא נביא פיננסי ואני לא מתיימר להיות אחד כזה.
יש תכנית פעולה מסודרת, שכל מי שעושה כסף בשוק ההון, עוקב אחריה באדיקות. ההוראות מדויקות. צריך לחשוב על זה כמו על מתכון לאפיית עוגה – מי שיצליח לעבור סעיף סעיף ולהיצמד להנחיות – יפרוץ את הסכר ויתעורר לעולם שבו הוא מצליח להרוויח אלפי דולרים בחודש ממסחר בשוק ההון.

לעומת זאת.. מי שיתעקש להמשיך לטעון ששוק ההון הוא תעשיית הימורים ושכל ההשקעות מבוססות על ניחושים – אין לו מה לחפש פה.

כשאתה אומר "תעשיית הימורים" – למה אתה מתכוון ?

"הסיפור הזה עם אימא שלי יסביר לך בדיוק למה אני מתכוון…"

"לא הקשבתי לאימא שלי- והרווחתי $5,500 תוך 3 חודשים"

"רק לפני שנה, הסביבה התייחסה אליי כמו למשוגע. בני משפחה מודאגים כעסו עליי.
אין לך מושג כמה אנשים ניסו להוריד אותי מזה, כמה הפחידו אותי שאני זורק את העתיד שלי לפח, כמה סיפורי זוועה שמעתי על אנשים שהשקיעו בשוק ההון ונפלו. אבל תראי אני לא מאשים אותם…
כמו הרוב הגדול של הישראלים, אין להם את ההבנה כיצד עובדת הבורסה, כיצד ניתן להבין באמת מה מנייה הולכת לעשות ולכן רוב הישראלים פשוט מהמרים, בלי שום הבנה של העולם הזה.

ולא פחדת שתפסיד?

"ממש לא. אם גם את היית רואה את תכנית הפעולה הגאונית הזאת… היית מבינה שאת לא יכולה באמת להפסיד"

ומה הסביבה אומרת היום?

דניאל (מימין) בסביבה החדשה

"החברים של ההורים באים לבקש עזרה"

לפי החיוך המבויש שפשט עליו נראה שהשאלה הזו קצת הביכה אותו, ובכל זאת הוא מנסה להסביר:

"יש לי המון חברים בגילי שמחפשים דרכים טובות יותר להתפרנס – ולא מעוניינים במשרה מתשע עד הלילה בשכר נמוך, או השתעבדות מפחידה לעסק קטן.

תראי לי מישהו שהרעיון של לעבוד כמה שעות מהבית או מכל מקום אחר בעולם ולהרוויח אלפי דולרים בחודש – לא מפתה אותו. אז הם מתייעצים איתי איך להתחיל.

ואת תופתעי לשמוע…

יש המון בני 50+ עם הון של למעלה ממיליון שקלים שלא מוכנים לתת לכסף שלהם להירקב בקרן השקעות, שבמקרה הטוב תעשה להם 8% בשנה. אז הם באים אליי.. אני יודע לעשות על הכסף הזה 50%, תוך חודשים בודדים."

אז אתה מנהל להם את הכסף?

"לא. אני שולח אותם לצפות בסרטון בו אני צפיתי בתחילת דרכי, הוא חושף בפשטות איך כל אחד יכול, בתור התחלה, להכניס $1,500 בחודש."

"אבל לפני זה… אני מזהיר אותם, שיידעו לקראת מה הם הולכים. זה לא לכל אחד." הוא אומר. וקולו הופך רציני.

"קודם כל, חשוב לי להדגיש שזאת עבודה לכל דבר ועניין. נכון, עבודה מגניבה (מאוד) שאפשר לבצע במעט שעות מהבית עם רווחים אינסופיים, אבל עדיין עבודה. מי שחושב שרק לוחצים על כפתורים וכסף נופל מהשמיים תוך 5 דקות, עדיף שלא ימשיך לקרוא..

אתה בחור צעיר ויש לך את כל הזמן שבעולם, אבל מה אמור לעשות הישראלי הממוצע עם 2-3 ילדים ומשרה מלאה?

"השאלה הזאת גורמת לי לתסכול… בגלל שאנשים מפחדים לנסות ולטעום מעולם שוק ההון הם מפספסים את ההזדמנות של החיים שלהם. והיכולת לצאת לעצמאות כלכלית.

היום כל כך, אבל כל כך, קל לסחור בבורסה ואני מכיר אנשים שגם בכמה שעות השקעה בשבוע הם מצליחים להגיע מהר מאוד לרווחים יפים. פשוט חייבים לקחת ביס מהעוגה."

ובתכלס, כמה כסף אתה עושה ביום?

בדיוק בשאלה הקריטית, גיא ברנד, (46), הדמות המרשימה שעומדת מאחורי מאות סיפורי הצלחה (כולל של דניאל), פורץ לחדר עם תחושת אדרנלין מטורפת ורעל מפחיד בעיניים.

גיא (בתמונה) – אחראי על 1,200 סיפורי הצלחה

הוא מתחיל להעיף מושגים משונים לכיוון דניאל.
כשהדבר היחיד שאני מצליחה להבין הוא שזה עתה הם יצאו מעסקה ברווח מטורף של 5,000$, תוך 7 דקות בלבד!

כשגיא נרגע ומתמקם בנוחות בכיסא שלו אני אוזרת אומץ לפלוט את האמרה המתבקשת…

אז מה סוד ההצלחה שלכם?

"אין אצלנו סודות. מודיע ברנד בנחרצות.

הכל אצלנו שקוף, יש טבלאות, חישובים – אנחנו לא משאירים שום דבר ליד המקרה, אמנם, לקחו לנו כמה שנים וגם הפסד של מילוני דולרים. אבל בסוף הצלחנו להגיע לנוסחה המדויקת,שמאפשרת לכמעט כל אחד להגיע לרווח של $1,500 בחודש.

 

 

 

אז איך מתחילים לעשות כסף?

דניאל לוקח את היוזמה לענות, כאחד שכבר עושה את זה יום – יום:
"יש דרך שצריך לעבור, והיא מתחילה בקצת אומץ ו-47 דקות של צפייה בסרטון הזה."  וגיא ממהר להוסיף.. "תדאגי לציין שהגישה לסרטון פתוחה רק לשבועיים הקרובים, עד לשנה הבאה".

 

תודה גיא ודניאל.

תודה לך.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*מסחר בשוק ההון אינו מתאים לכל אדם. הוא דורש ידע, ניתוח סיכונים מושכל ומיומנות, ואינו מתאים לצרכיו ולאופי של כל אדם. ביצוע מסחר עצמאי בשוק ההון כ”סוחר יום” אינו בהכרח מתאים יותר לצרכיו של אדם ספציפי מאשר ייעוץ השקעות אישי המתחשב בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבות ומטרות השקעתו.המידע בכתבה זאת אינו מחייב את נושאי ו/או מבצעי הפרסום, ואין לראות בה משום המלצה לביצוע פעולות כלשהן בניירות ערך. הכתבה הינה כתבה שיווקית למטרות שיווק ומכירה של השירותים המאוזכרים בכתבה וכן של שירותים נוספים המסופקים בידי אותו גורם. על המשקיע לשקול היטב את המטרות והיעדים הרצויים טרם נקיטת פעולות מסחר, להיות ער למידת הסיכון הכרוכה בכך ולפעול בהתאם לרמת הניסיון שברשותו. מומלץ להימנע מלבצע פעולות מסחר ביחס לסכומי כסף שהמשקיע אינו רואה בהם כסכומים שביכולתו לאבד מבלי לספוג נזק ממש בשל כך . במקרים מסוימים, מסחר בשוק ההון כרוך בסיכון ממשי של אובדן הכספים המושקעים (כולם או חלקם)

הפרסום בחסות LSB. ליצירת קשר במייל – bar@lsb.co.il